» LM MiniKit


1.5 LM MiniKit

Sada MINIKIT 2x100 ml stačí na čištění sedací soupravy 2 +1 +1.
Základem naší nabídky jsou sady na čištění a péči o sedací soupravy. Starostlivost o kožený výrobek je základním předpokladem pro udržení jeho dobrého vzhledu a kvality. Navzdory výjimečné trvanlivosti koženého materálu je kůže neustále vystavena působení prachu, nečistot a solí, obsažených v lidském potu. Program čištění a ochrany je nutné podle potřeby aplikovat 2-4 krát ročně. Čištění umožňuje snadné odstranění nečistot, chrání povrch kůže před působením nečistot, čímž zajistí její atraktivní vzhled.
 
Leather Soft Cleaner
je jemný čisticí prostředek vyrobený na vodní bázi, který lze použít na všechny typy anilinových a pigmentovaných usní (kůží). Odstraňuje prach a všechny nečistoty na vodní bázi. PŘED POUŽITÍM JE NEZBYTNÉ otestovat výrobek NA skrytém místě sedací soupravy.Leather Soft Cleaner může způsobit změnu barvy kůže i její strukturu za následujících okolností:
 - Pokud barva kůže není odolná vůči vodě a na základě toho ani vůči čisticím prostředkům. Otestovat to můžete přetřením kůže mokrou houbou. Pokud barva z kůže zůstane na houbě už při použití vody, Leathet Soft Cleaner nebo kterýkoli jiný přípravek barvu z kůže odstraní úplně.
 - Pokud při použití Leather Soft Cleaner vzniknou na kůži tmavá místa, je to příznak extrémní absorpce kůže. V tomto případě kůže změní svůj rozměr a tím se barevné tečky dostanou blíže k sobě, což navodí dojem tmavosti. Po uschnutí se tmavá místa ztratí.
- Na těžko odstranitelné skvrny třeba použít jiné výrobky - viz tabulka ve složce "Čištění a údržba"
 

Návod k použití:
1. Před použitím lahvičkou dobře protřepejte.
2. Přípravek vyzkoušejte na skrytém místě.
3. Leather Soft Cleaner nalijte na houbu a mačkáním vytvořte pěnu.
4. Vzniknutou pěnu naneste krouživými pohyby na kůži a nechte působit. Při nanášení nevytvářejte tlak. Nečistoty, které se navázaly na pěnu setřete houbou, kterou je třeba oplachovat ve vlažné vodě.
5. Pokud jste spokojen s dosaženým výsledkem čištění, nechte kůži přibl. 30 minut schnout a aplikujte Leather Protection Cream.
 
Leather Protection Cream
je přípravek na impregnaci, který chrání useň před prachem, nečistotami a skvrnami na bázi vody, alkoholu nebo oleje. Přípravek zároveň zajišťuje nezbytné oživení kůže a tím pomáhá usni zachovat si její jemnost a měkkost. Krém chrání useň před vysoušením a popraskáním a také vytváří ochranný film, který zabraňuje nadměrnému zašpinění.Leather Protection Cream se nesmí používat na nukuk a semiš. Před použitím je nutné otestovat odolnost barvy kůže na skrytém místě. Doporučujeme čistit a ošetřovat Vaši sedací soupravu minimálně každých 6 měsíců. Sedací souprava vyrobená z anilinových usní musí být čištěna a ošetřována častěji.
 
Návod k použití:
1. Před použitím lahvičkou dobře protřepejte.
2. Přípravek otestujte na skrytém místě.
3. Leather Protection Cream naneste na měkký bavlněný hadřík a aplikujte na povrch kůže. Namáhaná místa jako jsou područky, sedáky a opěradla je třeba ošetřit dvakrát.
4. Přípravek nechte působit min. 30 minut.
5. Nakonec sedací soupravu vyleštěte měkkým a čistým bavlněným hadříkem.
 
 
Upozornění: Přípravky skladujte při pokojové teplotě, mimo dosah dětí.
 
 
Obsah: Soft Cleaner 100ml
            Protection Cream 100ml
            houba 1ks
            utěrka 1ks
            Návod k použití 1ks

 

OWM4NTF