» LM Strong Cleaner


2.1 LM Strong Cleaner

Objem:250 ml

Strong Cleaner
je přípravek určený k čištění hovězí usní vyráběný na vodní bázi. Velmi účinný je při velmi znečištěném povrchu kůže, na níž zůstaly různé skvrny na bázi vody. Výrobek je možné používat na anilinové i barvené usni a na všech druzích čalouněného nábytku. Zvlášť účinný je při čištění tašek, oděvů, obuvi a čalounění. Strong Cleaner může způsobit změnu barvy kůže i její strukturu za následujících okolností:
  - Pokud barva kůže není odolná vůči vodě a na základě toho ani vůči čisticím prostředkům. Otestovat to můžete přetřením kůže mokrou houbou. Pokud barva z kůže zůstane na houbě už při použití vody, Strong Cleaner nebo kterýkoli jiný přípravek barvu z kůže odstraní úplně.
  - Pokud při použití Strong Cleaner vzniknou na kůži tmavá místa, je to příznak extrémní absorpce kůže. V tomto případě kůže změní svůj rozměr a tím se barevné tečky dostanou blíže k sobě, což navodí dojem tmavosti. Po uschnutí se tmavá místa ztratí.
- Na těžší odstranitelné skvrny třeba použít jiné výrobky - viz tabulka ve složce "Čištění a údržba"
 
Návod k použití:
1. Před použitím lahvičkou dobře protřepejte.
2. Přípravek vyzkoušejte na skrytém místě.
3. Strong Cleaner nalijte na houbu a mačkáním vytvořte pěnu.
4. Vzniklou pěnu naneste krouživými pohyby na kůži a nechte působit. Při nanášení nevytvářejte tlak. Nečistoty, které se navázaly na pěnu setřete houbou, kterou je třeba oplachovat ve vlažné vodě.
5. Pokud jste spokojen s dosaženým výsledkem čištění, nechte kůži přibl. 30 minut schnout a aplikujte Leather Protection Cream.
 
 
 
Upozornění: Produkt, vyráběn na bázi vody, obsahuje emulgátory, vosk a destilovanou vodu. Zabraňte vdechování výparů, používejte v dobře větraných místnostech. Zabraňte kontaktu s kůží a očima. v případě kontaktu s očima vypláchněte postižené místo tekoucí vodou a vyhledejte lékaře. Skladujte při pokojové teplotě, mimo dosah dětí. Po použití přípravku si důkladně umyjte ruce.

YjBjNzUwY