» LM Car Interior Leather Care M


5.1 LM Car Interior Leather Care MidiKit

Objem:2x150 ml

Leather Car Interior
je škála výrobků značky Leather Master vyvinutá za účelem čištění a údržby koženého interiéru v automobilech. Intenzita užívání koženého čalounění v automobilech a často se měnící povětrnostní podmínky vyžadují zvýšenou péči o kožený interiér automobilu. Navzdory skutečnosti, že čalounění automobilů je vyráběno z usní, jejichž povrchová úprava lépe odolává zvýšenému namáhání i vysokým výkyvům teplot, je zvýšená péče nezbytná. Přirozeným výsledkem změny teplot je nejen nadměrné vysoušení kůže a ztráta její pružnosti, ale i usazování nečistot a lidského potu na povrchu kůže. Všechny tyto faktory snižují životnost a atraktivní vzhled interiéru. Naše výrobky ve speciální sérii obsahují komplexní údržbu, čištění a ochranu koženého interiéru automobilu. Tyto preparáty vyráběné na bázi vody i všechny ostatní produkty Leather Master byly testovány dermatology.


Leather Soft Cleaner
je jemný čisticí prostředek vyrobený na vodní bázi, který lze použít na všechny typy anilinových a pigmentovaných usní (kůží). Odstraňuje prach a všechny nečistoty na vodní bázi. PŘED POUŽITÍM JE NEZBYTNÉ otestovat výrobek NA skrytém místě SEDADEL AUTOMOBILU. Leather Soft Cleaner může způsobit změnu barvy kůže i její strukturu za následujících okolností:
 - Pokud barva kůže není odolná vůči vodě a na základě toho ani vůči čisticím prostředkům. Otestovat to můžete přetřením kůže mokrou houbou. Pokud barva z kůže zůstane na houbě už při použití vody, Leathet Soft Cleaner nebo kterýkoli jiný přípravek barvu z kůže odstraní úplně.
 - Pokud při použití Leather Soft Cleaner vzniknou na kůži tmavá místa, je to příznak extrémní absorpce kůže. V tomto případě kůže změní svůj rozměr a tím se barevné tečky dostanou blíže k sobě, což navodí dojem tmavosti. 

Po uschnutí se tmavá místa ztratí.
- Na těžko odstranitelné skvrny třeba použít jiné výrobky - viz tabulka ve složce "Čištění a údržba"
 
Návod k použití:
1. Před použitím lahvičkou dobře protřepejte.
2. Přípravek vyzkoušejte na skrytém místě.
3. Leather Soft Cleaner nalijte na houbu a mačkáním vytvořte pěnu.
4. Vzniknutou pěnu naneste krouživými pohyby na kůži a nechte působit. Při nanášení nevytvářejte tlak. Nečistoty, které se navázaly na pěnu setřete houbou, kterou je třeba oplachovat ve vlažné vodě.
5. Pokud jste spokojen s dosaženým výsledkem čištění, nechte kůži přibl. 30 minut schnout a aplikujte Leather Protection Cream.
 
Leather Protection Cream
je přípravek na impregnaci, který chrání useň před prachem, nečistotami a skvrnami na bázi vody, alkoholu nebo oleje. Přípravek zároveň zajišťuje nezbytné oživení kůže a tím pomáhá usni zachovat si její jemnost a měkkost. Krém chrání useň před vysoušením a popraskáním a také vytváří ochranný film, který zabraňuje nadměrnému zašpinění. Leather Protection Cream se nesmí používat na nukuk a semiš. Před použitím je nutné otestovat odolnost barvy kůže na skrytém místě. Doporučujeme čistit a ošetřovat kožený interiér Vašeho automobilu minimálně každé 3 měsíce.
 
Návod k použití:
1. Před použitím lahvičkou dobře protřepejte.
2. Přípravek otestujte na skrytém místě.
3. Leather Protection Cream naneste na měkký bavlněný hadřík a aplikujte na povrch kůže. Namáhaná místa jako jsou područky, sedáky a opěradla je třeba ošetřit dvakrát.
4. Přípravek nechte působit min. 30 minut.
5. Nakonec sedací soupravu vyleštěte měkkým a čistým bavlněným hadříkem.
Přípravky skladujte při pokojové teplotě, mimo dosah dětí.
 
Upozornění: Prostředky, vyrobené na bázi vody, obsahují: Soft Cleaner emulgátory, vosk, destilovanou vodu; Leather Protection Cream přírodní oleje, vosk, akrylové pryskyřice, florované polymery a destilovanou vodu. Skladujte při pokojové teplotě a udržujte mimo dosah dětí. V případě kontaktu s očima vypláchněte tekoucí vodou a vyhledejte lékařskou pomoc.
 
Obsah:Soft Cleaner 150ml
            Protection Cream 150ml
            houba 1ks
            utěrka 1ks
            Návod k použití 1ks

 

Zjk2ZG